Ansatte

Administrasjon

Tommy Torvanger

CEO Nergård Group

T: +47 77 66 75 30
M: +47 90 09 89 61
E:  tt@nergard.no

Jon Ingi Björnsson

COO Nergård Group

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 40 60 20 86

E:   jib@nergard.no

Sverre Huru

CFO Nergård Group

T: + 47 77 66 75 30
M: + 47 93 97 75 36
E:   sgh@nergard.no

Tommy Torvanger

CEO Nergård Group

T: + 47 77 66 75 30
M: +47 90 09 89 61
Ett@nergard.no

Jon Ingi Björnsson

COO Nergård Group

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 40 60 20 86

E:   jib@nergard.no

Sverre Huru

CFO Nergård Group

T: + 47 77 66 75 30
M: + 47 93 97 75 36
E:   sgh@nergard.no

Salgsteam

General Managers

Jon Ingi Björnsson

General Manager
Nergård Seafood AS

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 40 60 20 86

E:   jib@nergard.no

Produkter

Krabbe, reke, biprodukter og annet

Jan Otto Hoddevik

General Manager
Global Sales AS

M:  +47 91 60 97 50

E:    joh@globalfish.no

Produkter

Makrell og lodde

Arne Mathisen

General Manager
Lofoten Viking AS

T:  +47 76 05 19 00

M: +47 92 03 55 55

E:  arne@lofotenviking.com

Produkter

Tørrfisk

Jon Ingi Björnsson

General Manager
Nergård Seafood AS

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 40 60 20 86

E:   jib@nergard.no

Produkter

Krabbe, reke, biprodukter og annet

Jan Otto Hoddevik

General Manager
Global Sales AS

M:  +47 91 60 97 50

E:    joh@globalfish.no

Produkter

Makrell og lodde

Arne Mathisen

General Manager
Lofoten Viking AS

T:  +47 76 05 19 00

M: +47 92 03 55 55

E:  arne@lofotenviking.com

Produkter

Tørrfisk

Hvitfisk

Sigve Johansen

Sales Manager

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 90 12 32 48

E:  sigve@nergard.no

Produkter

Fersk fisk

Torkild Konradsen

Sales Manager

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 90 60 69 63

E:  torkild@nergard.no

Produkter

Frossen H&G

Jon Ingi Björnsson

Sales Manager

T:  +47 77 66 75 00

M: +47 40 60 20 86

E:  jib@nergard.no

Produkter

Saltfisk og klippfisk

Elisabeth Nordmo

Export Coordinator

E: elisabeth@nergard.no

Otto Fredrikson

Sales Manager

 

M: +47 406 04 129

E:  otto.fredrikson@nergard.no

Produkter

Saltfisk og klippfisk

Solrun V. L. Liljedal

Sales Manager

 

M: +47 454 38 505

E:  solrun.liljedal@nergard.no

Produkter

Fillet

Pelagisk

Geir R Hoddevik

Senior Sales Manager

M:  +47 90 12 09 00

E:   grh@globalfish.no

Produkter

NVG sild, nordsjøsild, lodde, lodderogn og makrell

Alexander Langø

Senior Sales Manager

M:  +47 96 62 59 66

E:   alex@globalfish.no

Produkt

NVG sild, nordsjøsild, lodde og markell

Truls Fredriksen

Senior Sales Manager

M:  +47 90 09 85 54

E:   trf@globalfish.no

Produkter

NVG sild, nordsjøsild, lodde og lodderogn

Anne Kristoffersen

Sales Manager

M:  +47 97 51 99 19

E:   anne@nergard.no

Produkter

NVG Sild, Frossen fisk

Alexander Artamonov

Sales Manager

M:  +47 48 04 81 49

E:   aa@globalfish.no

Produkter

NVG sild, lodde og makrell

Kristina B. Teige

Export Coordinator

M:  +47 95 49 92 60
E:   kbt@globalfish.no

Wenche Slyngstad

Export Coordinator

M:  +47 95 23 36 77
E:   ws@globalfish.no

Fredric Frøystad

Sales Traniee

M:  +47 94 38 08 21
E:   ff@globalsales.no

Rederi

Kenneth Holmøy

General manager

M:  +47 411 22 126

E:  kenneth.holmoy@nergard.no

Kathrine Hild Henriksen

HR Manager

M: +47 951 41 169
E: kathrine.henriksen@nergard.no

Oddbjørn Berntsen

Technical Superintendent

M: +47 901 46 717
E: oddbjorn.berntsen@nergard.no

J. Bergvoll & Senja

Håvard Lie

Technical Superintendent

M: +47 469 66 674
E: havard.lie@nergard.no

Tønsnes & Kågtind

Johann Freyr Jonsson

Technical Superintendent

M:  +47 468 94 182

E:  johann.freyr.jonsson@nergard.no

Fabrikkutstyr

Kontaktinformasjon

Besøksadresse:
Strandtorget 3, 9008 Tromsø

Postadresse:
Postboks 613, 9256 Tromsø

Telefon:
+47 77 66 75 30/
+47 77 66 75 00

Koordinater:
69° 38' 50.5248" N,
18° 57' 21.7368" Ø
Nergård logo

PART OF THE
NERGÅRD GROUP

Lofoten viking logo
global sales logo